Wycieczka do Łowicza

Relacja z wycieczki zorganizowanej przez Stowarzyszenie:

W trakcie wycieczki zorganizowanej przez Stowarzyszenie mieliśmy okazję odwiedzić zamek Krzyżtopór. Niestety, miejska informacja turystyczna pozostawiła wiele do życzenia, jednak to nie zepsuło nam dobrego nastroju. Na szczęście, atrakcją okazały się bilety wydawane w miejscowym szalecie, co wzbudziło uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników.

Kolejnego dnia, udaliśmy się do Łodzi i Łowicza, gdzie uczestnictwo wycieczki przyniosło nam nieocenioną radość. Widok uśmiechniętych twarzy mówił więcej niż tysiąc słów.Podczas jednej z przerw odwiedziliśmy muzeum w Łowiczu, które mieściło się w zabytkowym budynku dawnego klasztoru. Wrażenia ze zwiedzania były niesamowite, a bogate zbiory i historia tego miejsca zapierały dech w piersiach. Choć pierwotnie planowaliśmy zwiedzać skansen w Maurzycach, deszcz pokrzyżował nam te plany. Okazało się to jednak błogosławieństwem, ponieważ muzeum w Łowiczu zrobiło na nas ogromne wrażenie.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję uczestniczyć w tej wyjątkowej wycieczce, zorganizowanej przez Stowarzyszenie. Dzięki ich wszechstronnej pomocy, osoby niepełnosprawne, jak i ich rodziny, mogą cieszyć się tak niezapomnianymi chwilami. Wspólnie spędzony czas sprawił, że poczuliśmy się złączeni więzami wzajemnej troski i zrozumienia.

Jesteśmy wdzięczni za tę wyjątkową przygodę! 🌟

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *